Italwax - Filmwax - zrnká vosku - BARBER - 0,5 kg

SKU
IW-PEARL-BARBER-0.5kg
9,20 €
Skladom
Produkt: Film wax - zrnká
Vhodné pre: tvrdé kratšie chĺpky
Veľkosť: 500 g
Pracovná teplota: 38 °C
Vôňa:: pour homme - barber
Obsah balenia: 1 kus
Odošleme v Pondelok (04/12/2023) pokiaľ objednáte počas .

Doprajte si dokonale hladkú a jemnú pokožku bez chĺpkov až na niekoľko týždňov!

 • Lesklé krémové zloženie epilačného vosku bolo navrhnuté na odstránenie krátkych a tvrdých nežiaducich chĺpkov na tvári špeciálne vyvinuté pre potreby barber salónov. Barber vosk ľahko odstraňuje všetky nežiaduce chĺpky a umožňuje presne definovať fúzy, obočie a kotlety bez podráždenia pokožky.
 • Vyznačuje sa vysokou plasticitou a zároveň nevytvára elastické nite. Vosk nepáli a nezanecháva podráždenie alebo začervenanie na citlivej pokožke. Prírodné oleje vytvárajú maximálnu ochranu a extra pohodlie pri procedúre trhania.
 • Vďaka zrnkovej technológii je aplikácia vosku veľmi príjemná a jednoduchá. Vosk je pred použitím nutné rozohriať na požadovanú hustotu. Pri práci nemusíte používať pomocné textílie ani prúžky epilačného papiera. Vrstvu vosku stačí ľahko nazdvihnúť prstami a trhnúť. Vosk vyžaduje pomerne dlhú dobu k zatuhnutiu, čo umožňuje aj neskúseným kozmetičkám aplikovať vosk veľmi dôkladne. Priemerná spotreba na jedného zákazníka je 100 g zrniečok. 
 • Odstránenie je veľmi rýchle a účinné.
 • Vosk je vhodný ako pre domáce, tak aj pre profesionálne použitie.

MIX EPIL TIP: Na lepšie priľnutie vosku k pokožke použite epilačný púder.


Návod na použitie:

 • Pred použitím je potrebné požadované množstvo vosku najprv rozohriať, tak aby mal požadovanú hustotu. Odporúčaná pracovná teplota je okolo 38 °C.
 • Použite prípravky určené na ošetrenie pred epiláciou. Vosk aplikujte na vybrané miesto vo veľmi tenkej vrstve tak, aby vytvoril súvislú plochu. Počas nanášania vosk jemne pritlačte, aby sa obalili všetky chĺpky. Pokožka musí byť pred nanesením dokonale suchá a čistá.
 • Nanesený vosk nechajte chvíľku zatuhnúť (4-10 sek.). Potom trhnite a odstráňte všetky nežiaduce chĺpky. Pre lepší efekt odporúčame používať predepilačné prípravky, ktoré dokonale odmastia pokožku.
 • Po dokončení práce ošetrite pokožku poepilačným prípravkom.


UPOZORNENIE:

 • Pred aplikáciou vosku na pokožku najprv vyskúšajte jeho teplotu, tak aby nedošlo k poraneniu.
 • Vyhnite sa depilácii poranenej pokožky, pokožky s akné, popáleninami alebo kŕčovými žilami.


Zloženie: Hydrogenated Polycyclopentadiene, Ethylene/VA Copolymer, Paraffin, Cera Microcristallina (Microcristalline Wax), Mica, CI77891 (Titanium Dioxide), CI 77499 (Iron Oxide), CI 61565 (D+C Green 6), CI 47000 (D+C Yellow 11).

SKU IW-PEARL-BARBER-0.5kg
GTIN 8596342058011
Otázky zákazníkov
Žiadne otázky
Upozorňujeme, že otázky môžu odosielať iba prihlásení užívatelia