Rozkladací kozmetický kufrík - Fiona - rosegold

SKU
COS-CASE-FIONA-CA-005
39,20 €
Skladom
Produkt: skladací kozmetický kufrík
Veľkosť: 19 x 24 x 17 cm
Hmotnosť: 1 250 g
Materiál: hliník, tvrdený plast
Farba: ružovo-zlatá
Odošleme v Pondelok (22/07/2024) pokiaľ objednáte počas .
Kozmetický kufrík je ideálnym spoločníkom na uloženie všetkých vašich kozmetických potrieb na cestách. Jeho elegantný dizajn a praktické usporiadanie poskytuje dostatok priestoru na usporiadanie vašich výrobkov.
  • Kozmetický kufrík je špeciálne navrhnutý pre profesionálov, ktorí vyžadujú vysokú kvalitu a funkčnosť. Tento kufrík kombinuje odolnosť tvrdeného plastu s eleganciou hliníkových detailov, čím vytvára robustné a moderné riešenie na ukladanie a prepravu kozmetických nástrojov a výrobkov.
  • Veľkou výhodou tohto modelu sú 2 výsuvné poličky, na ktorých môžete mať pripravené všetky používané nástroje. Okrem toho je kufrík vybavený praktickým zrkadlom, ktoré vám umožní dosiahnuť dokonalý make-up kedykoľvek a kdekoľvek. Pre dokonalé zabezpečenie je kufrík vybavený zámkom.
  • Odolná hliníková konštrukcia chráni vašu kozmetiku pred poškodením a zaručuje dlhú životnosť kufríka a vášho vybavenia. Vďaka svojmu praktickému dizajnu je toto kozmetické puzdro ideálnym spoločníkom na profesionálne použitie doma aj na cestách.
SKU COS-CASE-FIONA-CA-005
GTIN 8596342071713
Otázky zákazníkov
Žiadne otázky
Upozorňujeme, že otázky môžu odosielať iba prihlásení užívatelia